Hakkımızda

EUROOFAN HAKKIMIZDA

Profesyonellerin Tercihi; Euroofan..

2002 yılından bu yana İtalya da üretimini yaptığımız, Türkiyedeki üretim tesisimizde uygulama yürüten firmamız, Kelepçe imalatımız ile de Dünya da üretim yapan tüm sanayi kuruluşlarının yayınlanması .-kuruluşlarına hizmet vermek için 3000’i aşkın fan modeliyle faaliyete başladı. İtalya da yüksek standartlara sahip üretim kapasitemiz ve Türkiye’de mevcut Havalandırma üniteleri- bağlantı ekipmanları (Kelepçe) üretim tesislerimiz ile havalandırma sektöründe birçok projede adından söz ettiren Euroofan, Bu sektörde dünya markası olmayı hedeflemiştir. Tamamen Türk sermayeli bir kuruluş olan Euroofan, faaliyetlerini Türkiye ile sınırlamayıp Avrupa, Amerika, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve hatta Uzak Doğu’yu hedef pazar olarak belirlemiştir. Bu bağlamda kurduğu güçlü teknolojik altyapı, modern üretim sistemleri ve kaliteli ürünleri ile çalışmalarını bir dünya şirketi olma doğrultusunda, “yüksek kalite, istikrar ve hizmet” anlayışıyla gerçekleştirmektedir.

VİZYONUMUZ

Tamamen Türk sermayeli bir kuruluş olan Euroofan, faaliyetlerini Türkiye ile sınırlamayıp Avrupa, Amerika, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve hatta Uzak Doğu’yu hedef pazar olarak belirlemiş, Ihracatlarını bu bölgeler başta olmak üzere başlatmış bulunmaktadır. Bu hedef kitle doğrultusunda istikrarlı bir şekilde işimizi en iyi şekilde yaparak yolumuza hız kesmeden devam edeceğiz.

MİSYONUMUZ

Euroofan olarak 2004 yılından beri bağlantı ekipmanları(kelepçe) sektörüne getirdiği yenilikçi ve pratik çözümlerle oluşabilecek, Yurt içi ve Yurt dışı taleplerin hepsine cevap verebilmektedir. Havalandırma bağlantı ekipmanları(Kelepçe) üretim tesislerimiz ile havalandırma sektöründe birçok projede adından söz ettiren Euroofan, Bu sektörde dünya markası olmayı hedeflemiştir.